KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 10515094
*
nr 1051 5094
Fotografi
från Söder, 15x85
Utrop:
400 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 augusti 2016
kl 18:11:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/8 23:39:25
1
150 kr
14/8 00:16:20
2
250 kr
21/8 15:09:52
3
400 kr
21/8 20:12:39
2
500 kr
22/8 15:22:33
4
700 kr
22/8 17:08:12
5
900 kr
22/8 18:05:12
6
Vinnande bud
22/8 18:06:17
5
1.400 kr
22/8 18:06:17
6
(budbetjänt)
22/8 18:07:49
6
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Tema
22 aug
Stockholmsmotiv
På Tema Stockholmsmotiv den 22 augusti har vi samlat akvareller, etsningar, oljemålningar och litografier av konstnärer som Ingegerd Beskow, Ferdinand Boberg, Stig Slas Claesson, Svenolov Ehrén, Bengt ...
Läs mer om Stockholmsmotiv
*
Fotografi
Läs om budbetjänten
Läs mer om Stockholmsmotiv
nr 1051 5094
Fotografi
från Söder, 15x85
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 augusti 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/8 23:39:25 | 1 | 150 kr |
14/8 00:16:20 | 2 | 250 kr |
21/8 15:09:52 | 3 | 400 kr |
21/8 20:12:39 | 2 | 500 kr |
22/8 15:22:33 | 4 | 700 kr |
22/8 17:08:12 | 5 | 900 kr |
22/8 18:05:12 | 6 | Vinnande bud |
22/8 18:06:17 | 5 | 1.400 kr |
22/8 18:06:17 | 6 | (budbetjänt) |
22/8 18:07:49 | 6 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 aug
Stockholmsmotiv
PÃ¥ Tema Stockholmsmotiv den 22 augusti har vi samlat akvareller, etsningar, oljemÃ¥lningar och litografier av konstnärer som Ingegerd Beskow, Ferdinand Boberg, Stig Slas Claesson, Svenolov Ehrén, Bengt ...Läs mer om Stockholmsmotiv